Ozdravný pobyt v hotelu MAS v Sezimově Ústí únor 2015

Ozdravný pobyt v hotelu MAS v Sezimově Ústí únor 2015

Oblíbeným pobytem se pro nás stal hotel MAS v Sezimově Ústí právě v zimním měsíci jako je únor. Tento hotel poskytuje výborné hotelové služby a navíc disponuje téměř lázeňským zázemím. V počtu kolem 40 účastníků členů nejen našeho klubu, ale i z ostatních klubů, jsme se zde na týden mohli zotavovat. Hotel má pro hosty a návštěvníky připravené výborné menu v podobě plné penze, také poskytuje lázeňské služby. Každý z nás měl na každý den pobytu zajištěnou ať už masáž nebo ozdravnou kůru a také plavání v hotelovém bazénu. Když k tomu přidáme každodenní ranní rozvičku pod odborným vedením a cvičení v bazénu, tak to je přímo balzám pro tělo. Personál a vedení hotelu nám také připravili společenský a kulturní program. Rádi jsme si zasoutěžili v disciplínách jako je bowling, bingo a v soutěžních hrách během společenského večera. Mohli jsme se také zúčastnit několika výletů, které hotel MAS pořádal. Nejvíce byl patrně obsazen výlet do Tábora a do jeho historického centra. Vzhledem k našemu pohybovému omezení jsme se rádi nechali povozit autobusem do míst, kam by jsme asi pěšky ani nedošli. Děkujeme moc celému vedení hotelu MAS za krásný pobyt plný zážitků. Načerpali jsme mnoho energie a dobré nálady do dalších dnů.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*