Ozdravný pobyt Grádl červen 2015

Ozdravný pobyt Grádl červen 2015

Pobyt v hotelu Grádl v červnu r.2015 byl plně obsazen členy našeho klubu a členy plzeňského klubu. Už se stává skoro tradicí podnikat ozdravné pobyty společně. Máme tím možnost uskutečnit více aktivit a také máme více příležitostí se vzájemně pochopit. Ideálním místem pro naše aktivity je právě hotel Grádl v blízkosti Železné Rudy. Hotel je sice trochu náročnější pro méně pohyblivé hosty, ale vždy se našlo řešení a každý z nás se ubytoval a mohl využít vše, co bylo nabídce. Pro každý takový pobyt máme připravený dopředu program, který se snažíme dodržet. Je velkým přínosem každodenní cvičení na zdravém vzduchu pod vedením cvičitelky. Také logopedická cvičení nám pomáhá udržet si schopnost mluvit srozumitelně a to díky paní Sofii, naší milé logopedky z Čes.Budějovic. Po celou dobu pobytu nám přálo počasí, tak jsme hojně využívali venkovní bazén. Mohli jsme si v přilehlém zastřešeném altánu opékat buřtíky. Na tomto pobytu se nám sešlo také několik oslavenců, kytička lučního kvítí potěšila. Byla v plánu i návštěva paní Renátky a její prímové početné rodiny. Paní Renátka byla na nás dobře připravená, tak jsme si užili společně krásné odpoledne. Podařila se také návštěva dvou členů horské služby, která za námi přijela až na hotel v doprovodu dvou speciálně vycvičených pejsků. Po celou dobu pobytu bylo stále co dělat, plnili jsme úkoly ve sportovních i vědomostních disciplínách. Byli jsme na návštěvě u pana Jiřího K. v Nemilkově, který i přes onemocnění je mimořádně zručný kutil. Na konci tohoto pobytu se vyhlašovaly výsledky všech soutěží a dá se říci, že každý v něčem zvítězil a dostal malou pozornost, ručně vyrobenou. A hlavně jsme to zase panu Parkinsonu pěkně ,,ukázali”, ještě se dokážeme hýbat a žít.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*