Výstava  Šikovné ruce v Lysé nad Labem

Výstava Šikovné ruce v Lysé nad Labem

Výstava Lysá nad Labem 17.6. 2016

Město Lysá nad Labem je od Českých Budějovic poměrně daleko, ale organizátoři výstavy nazvané Šikovné ruce našich seniorů, dokázali propojit účastníky z různých koutů naší země. Paní Věra Součková, která je hybnou silou celé této akce oslovila i náš klub a pozvala nás k účasti. Dostali jsme příležitost ukázat veřejnosti  výtvory a výrobky členů našeho klubu, kteří mají tvořivého ducha. Máme mezi sebou skutečné umělce, obrázky, výšivky, fotografie, keramické předměty a také spisovatelská tvorba, svědčí o citu pro krásu a o duševní radosti i u nás parkinsoniků.  Podařilo se nám vyhrát první místo v kategorii fotografie na téma : místo, kde žiji. Bylo to překvapivé a zároveň příjemné se takto umístit, ale fotografie paní Aničky K. ze Strakonic jsou skutečně nejpěknější. Bylo to i pro nás velkou vzpruhou, vyrábět další pěkné věci, které potěší a zaujmou i ostatní lidi kolem nás. Parkinsonova choroba nám sice něco ubere, ale nezabrání nám stále něco tvořit.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*