Prázdninové setkání

Prázdninové setkání

Letošní přátelské setkání členů našeho klubu v době prázdnin se tentokrát uskutečnilo v domě našeho nového předsedy Jaroslava M. v Českých Budějovicích. Tato setkání mají svou tradici, každoročně se během prázdnin alespoň jednou nebo dvakrát sejdeme a popovídáme si. Vždy si při takovém setkání pochutnáme na vynikajícím pohoštění a ani to letošní nebylo výjimkou. Počasí se sice trochu pokazilo, ale neubralo nám nic z dobré nálady. Příjemné a útulné prostředí našich hostitelů Jaroslava a jeho milé manželky, nám navodilo mnoho pěkných rozhovorů. Všichni jsme se dobře navzájem doplňovali a tak atmosféra byla uvolněná a velmi příjemná. Děkuji moc za nás všechny našim skvělým hostitelům za toto krásné setkání. Máme v plánu se opět sejít ještě jednou koncem srpna. Tak přeji všem především hodně sil do dalších horkých letních dnů a brzy nashledanou. Iv.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*