Ozdravný pobyt hotel MAS únor 2016

Ozdravný pobyt hotel MAS únor 2016

Hotel MAS v Sezimově Ústí v únoru roku 2016 nás opět uvítal a nezklamal. Zima byla poměrně mírná a na tento pobyt nás bylo dohromady kolem 30 členů nejen z našeho klubu. Příjemné prostředí hotelu a poklidná atmosféra nám dovolila zapomenout na to naše trápení s Parkinsonem. Vycházky po okolí hotelu, procedury, výborná kuchyně, sportovní aktivity a také společenské setkání, to vše nás velmi pozitivně ovlivnilo. Dalo by se určitě ještě připsat více informací o hotelu a tomto pobytu. Třeba to, kde najdeme expozici veteránů motorek. Proto je nejlepší prostě se přihlásit na ozdravný pobyt s námi a vše si osobně prohlédnout a vyzkoušet. Pobyty v tomto hotelu se plánují již rok dopředu, tak neváhejte, místa se rychle obsazují. Přijměte prosím pozvání k dalšímu pobytu s naším klubem České Budějovice.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*