Malé ohlédnutí. Naše 2. prázdninové setkání

Malé ohlédnutí. Naše 2. prázdninové setkání

Druhé prázdninové setkání se konalo 23. srpna v domě manželů Marie a Jiřího Vincíků na Dobré Vodě. Oba jsou členové našeho klubu a srdečně vítali každého, kdo k nim přijel. Návštěvníci přijeli nejen z Českých Budějovic, ale i z Českého Krumlova a ze Strakonic. Bylo nás tak akorát, aby jsme se všichni vešli do útulného obývacího pokoje, jelikož venku bylo úmorné vedro. Jak to tak bývá při našich setkáních, máme si stále co sdělovat, besedujeme o všem možném i nemožném. Protože se jsme se u Vinciků také sešli i my členové klubového výboru, tak tím nejhlavnějším tématem bylo to, co budeme dělat pro ostatní členy našeho klubu po prázdninách. Samozřejmě se také řeč točila kolem našich osobních i společných problémů spojených s Parkinsonovou nemocí. Naštěstí se naše myšlenky a názory a nápady udrželi v pozitivním duchu. Dobrou náladu nám jako vždy při těchto setkáních vylepšovalo ochutnávání dobrot, které připravili nejen hostitelé, ale i sami účastnici setkání. Druhé prázdninové setkání u Marušky a Jiřího bylo velmi příjemné a za to jim moc děkujeme. Ještě než jsme se úplně rozešli do svých domovů, tak jsme si připomněli, že zářijová schůze klubu, plánovaná na 21.9. se ruší, pro omluvenou neúčast většiny členů výboru. Všichni se tedy můžeme těšit na setkání v říjnu dle rozpisu schůzek v prostorách zdravotní fakulty.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*