Pozvání na návštěvu Benešovy vily

Pozvání na návštěvu Benešovy vily

Zveme všechny členy a přátelé našeho klubu a také členy i ostatních klubů na návštěvu Benešovy vily v Sezimovo Ústí dne 28.10.2017. Návštěvu Benešovy vily organizuje naše nová pobočka v Táboře, konkrétně paní Sylvie Fárová. Máme zajištěnou prohlídku vily v sobotu 28. října od 10.30 hodin, prohlídka je s průvodcem a trvá přibližně 45 minut. Občerstvení bude také zajištěno v nedaleké restauraci ,,U vily”. Zájemci o prohlídku Benešovy vily se prosím hlaste paní Sylvii Fárové do pondělí 16.10. na tel.č. 736 675 089. Návštěva Benešovy vily se koná v den státního svátku, bude tudíž komplikovanější dopravní dostupnost. Podpořme prosím naší novou pobočku v Táboře  svou účastí a budeme mít příležitost poznat nejen kousek historie naší země, ale také poznáme nové členy našeho klubu z Táborska. Jakékoliv dotazy a podrobnější informace vám ráda poskytne paní Sylvie na uvedeném telefonním čísle, nebo na emailové adrese sylvie.farova@volny.cz. Budeme se těšit na vzájemné setkání právě na významném místě jako je Benešova vila.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain