Aktuální dění

Aktuální dění

Ahojky přátelé,

dovoluji si vás informovat v krátkosti o dění v našem klubu na základě dostupných zpráv. V tomto týdnu se koná v pátek 23.3. 2018 schůze klubu od 14.hodin v Komunitním centru Máj v CB. Pozvánka s programem dostupná na webových stránkách.

Společnost Parkinson z.s. pořádá opět akci výstup na Říp dne 8.4. 2018, zájemci se mohou přihlásit buď přímo v kanceláři Společnosti Parkinson z. s. Nebo je možno se osobně nahlásit našemu panu předsedovi ing. J.Mlsovi na páteční schůzi. Přihlašovat se lze i  telefonicky, nebo emailem. Podle počtu zájemců se domluví doprava.

Pro zájemce a členy klubu v CB je k dispozici  kontakt : ing. Jaroslav Mls  tel. 606 732 011,  email :  jaroslavmls@seznam.cz.

Pro Strakonice a okolí je kontakt : I. Vetráková tel. 607 258 318, email : vetrak.iveta@seznam.cz.

Pro Tábor a okolí je kontakt : S. Farová tel. 736 675 089, email : sylvie.farova@volny.cz.

Plánovaný výlet do Tábora se z březnového termínu přesouvá na květen, nepříznivé počasí a další okolnosti přispěli k této změně.

Dobrou zprávou je možnost rozšířit naše fyzické aktivity a povzbudit tělo i mysl v sportovně společenském sportu zvaný bowling.

Je to nejen zábavná hra, je to i hra, která utuží kolektiv v pozitivním duchu.

V Českých Budějovicích je možno navštívit vícero míst, kde se dá bowling hrát. Po dohodě mezi členy se dojednají termíny a dáme informaci i ostatním.

Ve Strakonicích už máme dojednaný první termín, takže můžeme rozehrát bowling ve čtvrtek 22.3. od 14.hod. Více informací pí. Vetráková tel. 607 258 318.

Pro připomenutí už jen informace o probíhajících pravidelných rehabilitačních cvičení v Českých Budějovicích je každou středu v tělocvičně nemocnice od 15.30 hod. do 16.30 hod.

Ve Strakonicích cvičíme každý čtvrtek v Klubu Seniorů, ul. Stavbařů 213, od 14. hod. do 15. hod.

V Táboře cvičení zatím neprobíhá, usilovně se pracuje na zahájení cvičení. Paní Sylvie Farová organizuje setkávání členů v G Centru Tábor ( den a čas ) podle dohody.

Jsou před námi konečně jarní a snad i sluníčkové dny. Přejeme všem hezké prožití velikonočních svátků. Přejeme všem také lepší zdravíčko a dobrou náladu.

Za celý výbor klubu Parkinson v Českých Budějovicích Iveta Vetráková.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain