TÁBOR – TŘETÍ POVÍDÁNÍ Sylvie Farové

TÁBOR – TŘETÍ POVÍDÁNÍ Sylvie Farové

TAK DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO VÁS ZDRAVÍM  A PÍŠI.

VÁŽENÍ A MILÍ PARKII,

TOTO JE  „ VOLNÉ“  POKRAČOVÁNÍ  PŘÍBĚHU Z AKCE V TÁBOŘE „ KAŽDÝ SVÉHO ZDRAVÍ  STRŮJCEM“,KDE  JSEM  VLASTNĚ  POPRVE SEZNÁMILA  VEŘEJNOST TÁBORSKA  S NAŠÍ NOVĚ VZNIKLOU ORGANIZACÍ  „ PARKINSONICI TÁBORSKA“, JAKO POBOČKU PK V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH z.s. TEHDY,  V MĚSÍCI ŘÍJNU 2017 NÁS BYLO 6,  ÚNOR 2018  –  BYLO NÁS  9  –  HURÁ, MÁM    RADOST…. ALE  NYNÍ JE  BŘEZEN  A     NÁS UŽ JE  10 LIDIČEK …..

TA POSLEDNÍ—DESÁTÁ   SE   PODIVILA, NEBOŤ  TO NENÍ JEŠTĚ ANI ROK  OD NAŠEHO ZALOŽENÍ  ……A MYSLÍM  , MNOZÍ SI PRÁVĚ   UVĚDOMILI, ŽE  JE TADY  DALŠÍ , JIŽ DOSTI ROZŠÍŘENÁ,ALE VEŘEJNOSTI NE ÚPLNĚ ZNÁMÁ NEMOC, POJMENOVANÁ PO SVÉM OBJEVITELI-  PARKINSONOVA   —-  MIMOCHODEM  DRUHÉ  NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ ONEMOCNĚNÍ MOZKU HNED PO ALZHEIMEROVI.

„A JAK KRTEČEK  K NOVÝM KALHOTKÁM PŘIŠEL „I TAK BY SE DALA POJMENOVAT NÁHODA VZNIKU NAŠÍ ORGANIZACE. SCHÁZÍME SE ZATÍM  V CUKRÁRNĚ  G-CENTRA V TÁBOŘE, KAŽDÉ DRUHÉ ÚTERÝ , JSOU ZDE VELICE MILÍ A VSTŘÍCNÍ..

ALE TOTO SE BRZY ZMĚNÍ, NEBOŤ DÍKY LIDSKÉMU PŘÍSTUPU  PÍ  REDAKTORKY TÁBORSKA  PhDr LIBUŠE KOLÁŘOVÉ A NÁSLEDNĚ PÍ ING.OLGY  BASTLOVÉ  , MÍSTOSTAROSTY MĚ ÚŘADU  V TÁBOŘE, SE BUDEME MOCI  SCHÁZET V KLUBOVNĚ PEČOVATELSKÉHO DOMU,  V LIDICKÉ ULICI, TAKÉ NA PRAŽSKÉM SÍDLIŠTI.

TĚŠÍME  SE VŽDY  NA  PŘÍŠTÍ SETKÁNÍ, NEBOŤ — JAK SE ŘÍKÁ  „  SDĚLENÁ  RADOST  JE DVOJNÁSOBNÁ  „ŽE  TAM NĚCO  CHYBÍ ???,  ALE VŠICHNI  JSME  NA TOM STEJNĚ, TAK PROČ TO STÁLE PŘIPOMÍNAT  !!!!

MÁME ZAMLUVENÁ  MÍSTA NA  10.4. – BUDE VYSTOUPENÍ  PSYCHOTRONIKA  TOMÁŠE  PFEIFERA –  KINO SPEKTRUM V SEZIMOVĚ ÚSTÍ II, KAM  LZE  ZAJET INVALIDNÍM VOZÍKEM. ALE PŘEDTÍM BYCHOM SE RÁDI  VYDALI 8. DUBNA NA HORU  ŘÍP  S  PK  V  Č.B. CO SE ZATÍM NEPODAŘILO ???    CVIČITELKA  PRO NÁS  , PŘESTOŽE  INZERÁT  V TÁBORSKU  JIŽ DÁVNO VYŠEL,A  JÁ   PROSÍM ZNOVU- KDOPAK SE NÁS  UJME ?  NEBOJTE SE , JSME  TAKÉ JENOM   LIDÉ …. BLÍŽÍ SE VELIKONOCE, TAKŽE  VŠEM, VŠEM  KRÁSNÉ SVÁTKY JARA  A……

NEZAPOMEŇTE   SI  KOUPIT  NĚCO  NOVÉHO,  ABY VÁS  ZAJÍČEK  NEPOK…..L . “

 

NAPSALA  Farová S. –  Tábor

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejňována. Required fields are marked *

*

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde